Jarosław Kaczyński to cynik pozbawiony skrupułów. Według ujawnionych przez media informacji Łukasz Mejza, który miał oszukiwać rodziców ciężko chorych dzieci, namawiając ich na bardzo drogie terapie zagraniczne, otrzymał od Kaczyńskiego zapewnienie na piśmie, że dostanie drugie miejskie na liście PiS w jednym z województw. Mówi o tym umowa koalicyjna pomiędzy Bielanem a Kaczyńskim.

Umowa ta zwana jest przez wielu Polaków umową o okradanie Polski. Znajdują się w niej zapisy, które kompromitują PiS i Kaczyńskiego osobiście: zapewnienie człowiekowi żerującemu na ciężkich chorobach dzieci miejsca na liście wyborczej pokazuje zakłamanie, hipokryzję i obrzydliwą politykę Kaczyńskiego.

– W każdym normalnym kraju Mejza dawno byłby skończony w polityce i życiu publicznym , a u nas się rozważa z którego miejsca go wpuścić na listę… UPADEK! – napisał jeden z internautów, komentując całą sprawę.

Reklamy

Tak odrażającej, pełnej nienawiści i pogardy wobec ludzi polityki nie prowadził do tej pory nikt. Kaczyński pokazuje całym sobą, że jest zdolny do najgorszej podłości, aby utrzymać się na stołku. Żaden przyzwoity człowiek nie może popierać takiej partii jak PiS czy Solidarna Polska.

Poprzedni artykułWładza za wszelką cenę. Musimy powstrzymać szaleństwo PiS i Solidarnej Polski
Następny artykułPiS nie ma żadnego programu poza byciem anty-Tuskiem