Potężny problem Jarosława Kaczyńskiego. Na jego występy nikt nie chce przychodzić. Nawet aktyw partyjny stwierdził, że nie ma żadnego sensu pojawiać się u Kaczyńskiego. Zfrustrowani doradcy prezesa ostrzega go także, że będą bardzo duże protesty przeciwników. Trasa po Polsce odwołana.

Kaczyński bardzo się boi, bo to ostatnie miesiące jego władzy. Nienawiść Polków do PiS jest ogromna a jeszcze większa jest niechęć. Na spotkania z Tuskiem przychodzą za to tysiące ludzi. Spontanicznie, chętnie, tłumnie. Mówią wprost: rozliczcie tych złodziei z PiS. Dlatego Kaczyński boi się ruszyć w trasę. Sztabowcy PiS nie chcą aby w sieci pojawiły się obrazki z protestów i puste sale.

Reklamy

A na spotkania z Kaczyńskim nie chcą przychodzić nawet działacze jego partii. Niedawno wybuchła potężna awantura, gdy okazało się, że w jednym z okręgów na wschodzie nie ma żadnego chętnego!

Tak właśnie PiS zniszczył Polskę i tak Polacy dają temu wyraz.

Poprzedni artykułPSL mówi jak jest: Kowalczyk musi odejść, przez tego nieudacznika z PiS rolnicy ponoszą potężne straty!
Następny artykułAfera w Polskiej Fundacji Narodowej: zapłaciła youtuberowi milion za promocję Polski a ten ich ośmieszył