Politycy Prawa i Sprawiedliwości objeżdżają właśnie całą Polskę. Zachęcając do tego, by po raz kolejny im uwierzyli i zagłosowali na PiS. Na szczęście nie ma wielu naiwnych, którzy by się chcieli dać nabrać na taką opowiastkę. I zapewne dlatego po Polsce nie jeździ już Jarosław Kaczyński.

Oficjalnie prezes PiS ma kłopoty ze zdrowiem. Pod koniec roku 2022 r. przeszedł operację kolana, po której miał spory problem z poruszaniem się. Właśnie przeciągającą się rekonwalescencją tłumaczono jego ograniczoną publiczną aktywność. Później pojawiła się informacja, że prezes PiS przeszedł sepsę.

Reklamy

– Na szczęście sepsę szybko udało się zdiagnozować, co pozwoliło wdrożyć odpowiednie i skuteczne szpitalne leczenie. Prezes Kaczyński powinien powrócić w pełni do swoich obowiązków w połowie kwietnia, po Wielkanocy – mówił informator portalu Onet.

A może po prostu Kaczyński nie tyle jest chory, ile już wie że kampania wyborcza została przegrana? I nie chce być twarzą tej klęski? Nie bez powodu, po Polsce jeżdżą politycy uważani za jego następców. To ich szef PiS uczyni odpowiedzialnymi za porażkę. Odsuwając wszelką winę od siebie.

Poprzedni artykułTak trzymać! Zwycięstwo nad PiS jest możliwe!
Następny artykułTusk – „nie”, Trzaskowski – „może”. Konfederacja poprze rząd mniejszościowy i Celę Plus dla PiS, ale nie za darmo