Nie pomoże wam propaganda. Nie pomogą wam kłamstwa. Nie pomogą wam podsłuchy ani nasyłanie służb specjalnej troski na dziennikarzy. Nie pomoże wam ani Bóg, bo reprezentujecie piekło, nie pomoże też oszustwo wyborcze. Was już nie ma a przed wami rozliczenia.

Polacy chcą zmiany władzy. To się czuje na ulicach, to się czuje w sklepach. O tym rozmawia się w domach. Niechęć do PiS jest wszechobecna. Potężna, nieprzejednana i zwycięska. Polacy chcą zmian! Zmiany władzy, sposobu rządzenia, chcą niższych cen, walki z inflacją, chcą więcej zarabiać i mniej płacić za paliwo czy energię.

PiS tego nie zapewni, może jedynie po raz kolejny próbować okłamać wyborców. Jednak ludzie już nie nabiorą, bo nie widzą lepszego życia, wyższych zarobków, miliona aut elektrycznych czy wstawania z kolan. Nie widzą dobrobytu, który miał być a go nie ma. PiS okazał się formacją oszustów, kłamców i złodziei.

Reklamy

Przychodzi więc czas rozliczeń. I to wywołuje wśród nieudaczników z PiS przerażenie.

Poprzedni artykułŚmierć niewinnego dziecka z powodu hejtu była tym jednym mostem za daleko dla hejterów PiS i Solidarnej Polski.
Następny artykułZmiana czasu rozłożyła PKP na łopatki. Pod zarządem PiS pociągi jeżdżą coraz gorzej