Przez osiem lat kłamali, lżyli, szczuli, atakowali. Pompowali nienawiść, manipulowali, jątrzyli. Rozpowszechniali nieprawdziwe informacje i obraźliwe treści. Przyszedł na nich kres. Hejterzy PiS i Solidarnej Polski zaszczuli małe dziecko, niewinnego chłopczyka. Synek posłanki Magdaleny Filiks nie żyje. Tu nie wystarczą wyrazy oburzenia. Tu potrzebna jest surowa kara i reakcja społeczeństwa. I będzie!

Czerwona farba na budynkach TVP i Polskiego Radia przypomina powrót do czasów komunizmu, gdy społeczeństwo zgodnie protestowało przeciwko nienawiści i kłamstwom aparatu propagandy władzy. Do tego ostracyzm społeczny, całkowity – wykluczenie hejterów z życia społecznego tak bardzo jak tylko się da. Tych ludzi trzeba powinno się traktować jako najgorszy rodzaj kolaborantów.

Reklamy

A przede wszystkim skazanie – po krótkim, ale dokładnym procesie. Słusznie powiedział mecenas Roman Giertych, że hejterom grozi wieloletnie więzienie. Dziecku życia nic nie przywróci, ale sprawiedliwości musi stać się zadość!

Poprzedni artykułSprytna gra PSL. Ludowcy biorą wieś i przejmują elektorat PiS
Następny artykułMamy złe wieści dla PiS i Solidarnej Polski. Polacy chcą zmian