Kolanko zdradził straszną prawdę o TK: politycy PiS znają termin i wyrok zanim jest posiedzenie trybunału

Michał Kolanko ma jednak pecha. Jego funkcjonowanie w przestrzeni publicznej to pasmo porażek, do których trzeba dodać najnowszą. Kolanko, wychowanek Andrzeja Dudy, często wspierający PiS, zdradził właśnie dość skrzętnie ukrywaną tajemnicę Kaczyńskiego: TK Przyłębskiej to organ całkowicie poddany kontroli polityków PiS.

Wpadka Kolanko musi bardzo boleć pisowskich propagandzistów, bowiem do tej pory unikali oni otwartego potwierdzenia faktu kontroli TK Przyłębskiej przez Kaczyńskiego. Tymczasem Kolanko bez żadnej żenady to przyznał. Efekt? Kolanko już na trwałe wejdzie w poczet kolaborantów PiS a społeczeństwo straciło jakiekolwiek złudzenia co do prawdziwych intencji władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kolanko ujawnił, że PiS wie kiedy i co orzeknie Trybunał Konstytucyjny. To potężna afera! Kaczyński w pełni kontroluje TK a jego “wyroki” są w tej sytuacji pozbawione jakiejkolwiek mocy prawnej, ponieważ trybunał nie spełnia warunku niezależności – komentują obserwatorzy sceny politycznej.

Dziennikarz z misją zrobiłby z tego tekst o tym jak zniszczony został trójpodział władzy, a Kolanko zachwyca się tym, co usłyszy na korytarzach Nowogrodzkiej – skomentował to sędzia Bartłomiej Przymusiński.

Sterowanie TK przez PiS to całkowity upadek państwa prawa i zamach na struktury państwa. Ów zamach przeprowadził nie kto inny a Jarosław Kaczyński!