Płać i płacz Polaku. A jak popierasz PiS, który niszczy nasz kraj, to dostaniesz od Orlenu rabat. W ten sposób partia Kaczyńskiego dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Dawanie zniżek za poglądy polityczne jest szczytem bezczelności ze strony władzy i tylko my, wyborcy, możemy coś z tym zrobić.

Każdy z nas musi iść na wybory i zagłosować na jedną z partii demokratycznych. Razem zmieniajmy Polskę na lepsze. Z Kaczyńskim nasz kraj czeka zagłada.

“Komisja Krajowa NSZZ “Solidarność” podpisała z PKN ORLEN S.A. umowę, na podstawie której członkowie Związku, będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów pozapaliwowych na stacjach paliw PKN ORLEN. Aby skorzystać z rabatu trzeba posiadać elektroniczną legitymację członkowską NSZZ “Solidarność”. Następnie należy udać się na jedną z dedykowanych stacji paliw ORLEN, aby odebrać kartę rabatową. Aktualnie trwa kolportaż kart do stacji benzynowych. Organizatorzy przewidują, że już w Wielkim Tygodniu będzie możliwe ich otrzymanie.Szczegóły dotyczące zniżek podamy w późniejszym terminie po otrzymaniu informacji z Komisji Krajowej.” –  informuje w swoim komunikacie Solidarność, pisowskie zaplecze.

Poprzedni artykułDuda podpisał Lex Kaczyński. To początek najpodlejszej kampanii wyborczej w historii
Następny artykułMieszkanie Plus to wielka porażka PiS. W Radomiu są wściekli na Kaczyńskiego