6 powodów, dla których PiS przynosi Polsce pecha

Ostatnie lata to ciągłe pasmo nieszczęść. Jeśli przeliczy się nazwę Prawo i Sprawiedliwość na liczbę, to wychodzi 13. Podobnie z nazwiskiem Kaczyński. PiS przynosi Polsce pecha. Oto trzynaście powodów, dla których tak jest.

1. Trzynastka to liczba PiS – przeliczenie nazwy Prawo i Sprawiedliwość na liczbę przynosi zaskakujący wynik. To liczba trzynaście, która w naszej tradycji jest liczbą pechową. To jeden z powodów, ale najważniejszy, dla którego PiS przynosi Polsce i Polakom pecha. Inny sposób przeliczenia nazwy PiS pokazuje diabelską liczbę 666.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


2. Kaczyński nienawidzi i boi się pająków, które kazał tępić w swoim domu i w swoim biurze. Zabicie pająka przynosi pecha, bowiem jest to stworzenie pożyteczne.

3. Siedziba PiS jest pełna nieudanych i odrzuconych prezentów. To bardzo zły i przynoszący pecha sygnał.

4. Kaczyński przetrzymuje w siedzibie partii wiele rzeczy, które dostał od ludzi, z którymi się pokłócił lub wyrzucił z partii. To w naturalny sposób przynosi złą energię i złe emocje.

5. Pecha przynosi zabieranie kwiatów z grobu lub miejsca pamięci – PiS wysyłał regularnie policję i wojsko by zabierały kwiaty i znicze po demonstracjach opozycji.

6. Słuczone lustro w domu Kaczyńskiego – Kaczyński ma ponoć w domu lustro, które jest pęknięte. W tej sytuacji pech jest nieunikniony.

Nie trzeba wierzyć w przesądy by zobaczyć, że Kaczyński i PiS to fatalne połączenie, które przynosi Polsce pecha. Efekty rządów PiS są tragiczne. Inflacja, drożyzna, podsłuchiwanie ludzi, włamania do ich telefonów i komputerów. Świat Kaczyńskiego to zło, nienawiść i grzech.