PKP Intercity kpi ze śmierci papieża. Oburzająca “promocja”

PKP Intercity w obrzydliwy sposób kpi z rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II. W pociągach Pendolino mają być rozdawane kremówki. Polacy nie kryją oburzenia.

“PKP Intercity przystąpiło do projektu realizowanego przez Fundację Grupy PKP wraz z PKP SA i spółką gastronomiczną Wars. 2 kwietnia konduktorzy i kierownicy pociągów EIP będą zobowiązani do przypięcia do klap służbowych marynarek żółto-białej przypinki (to barwy flagi Watykanu). Pracownicy, którzy w klapach noszą znaczek PKP Intercity, również mają go zastąpić papieską flagą. Ma się to stać w odstępstwie od standardów obsługi klienta przewidzianych dla pracowników drużyn konduktorskich.” – informuje Rynek Kolejowy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W sieci pojawiły się natychmiast głosy krytykujące idiotyczny pomysł PKP: czy śmierć Papieża Polaka to powód do świętowania? Kto wymyślił rozdawanie ciastek z alkoholem – pytają internauci. Piszą o kpieniu ze śmierci Papieża Polaka i szarganiu jego pamięci.

PiS ośmiesza Jana Pawła II – podsumował to celnie jeden z komentujących.