Z tak głupią władzą wygranie wyborów będzie bardzo proste. Wszystko idzie w dobrym kierunku!

Opozycja bez problemu wygra wybory. Z tak głupią władzą, z takimi idiotami na stanowiskach ministrów, z takimi kiepskimi doradcami, PiS i Solidarna Polska nie mają szans. Opozycja demokratyczna zmierza po władzę i zdobędzie ją z jednego prostego powodu: ludzie chcą zmiany. Ludzie chcą normalnego państwa.

Dyskusje między partiami opozycyjnymi to zjawisko zupełnie normalne a co najważniejsze zdrowe. Zdrowe są też różnice poglądów i wypracowywanie najlepszych strategii. Dlatego gdy Kosiniak-Kamysz ma jakiś pomysł i uzgadnia go z Hołownią to dla Polski lepiej. Tak samo gdy Donald Tusk zaprasza na rozmowy liderów innych partii opozycyjnych i namawia do działania w taki a nie inny sposób – to bardzo dobrze! Bo w ten sposób opracują najlepszy, najskuteczniejszy pomysł.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rozmowy na opozycji, wbrew kłamstwom rozsiewanym przez niektórych dziennikarzy, idą w bardzo dobrym kierunku. Nie są bowiem ważne różnice a klimat tych rozmów i wielka potrzeba zwycięstwa dla Polski.

A władza? Solidarna Polska i PiS to partie pełne miernot oraz idiotów. Oni już pokazali, że wszystko potrafią zepsuć. Nie mają ochoty rządzić, bo nie są w stanie nic osiągnąć. Potrafią tylko kraść. Z tak głupią władzą wygranie wyborów będzie bardzo proste! Jest tylko jeden warunek: wszyscy musimy pomóc. Zaangażować się i iść na wybory. W tym roku nie ma żadnych usprawiedliwień.