Rafał Trzaskowski ma szansę zjednoczyć opozycję demokratyczną i wspólnie poprowadzić do zwycięstwa. Rozmowy się toczą a eksperci są pozytywnie nastawieni co do wyniku wyborów. PiS nie ma szans, bo jest władzą za głupią i zbyt pazerną, by wygrać. Opozycja demokratyczna stawia na prostą ofertę dla Polaków: rozliczyć PiS, obniżyć inflację, uprościć prawo. Polska ma być krajem do życia.

Ataki na Rafała Trzaskowskiego, w tym planowane zatrzymanie go przez służby, to pomysł na kampanię PiS. W tym celu partia Kaczyńskiego chce wymusić zeznania na osobach zatrzymanych i przetrzymywanych w więzieniu. Polityczne areszty służą tylko jednemu: atakowi na Trzaskowskiego.

Tyle, że na Rafała Trzaskowskiego nic nie ma, bo chociaż prezydentowi Warszawy można zarzucić niektóre kontrowersyjne decyzje – np. uderzające w kierowców (ograniczenie ruchu w mieście) to nie da mu się przypisać nic z tego, co chciałby Kaczyński i Ziobro.

Reklamy

Rafał Trzaskowski jest politykiem młodego pokolenia, które może zmienić Polskę na lepsze. I tego PiS obawia się śmiertelnie, bo zestawienie Trzaskowskiego z Kaczyńskim wypada dla prezesa PiS tragicznie.

Rafał Trzaskowski jest wielką nadzieją Polaków na lepszą Polskę.

Poprzedni artykułKolejny dowód na to, że PiS dostaje łapówki za zakup uzbrojenia poza Polską i niszczy polski przemysł
Następny artykułPSL zaorał nowego ministra rolnictwa. Ależ Robert Telus z PiS miał głupią minę!