Zero tolerancji wobec PiS. Za długo pozwalaliśmy, by Polska cierpiała

Moralnym obowiązkiem każdego Polaka, któremu zależy na dobru naszego kraju i na przyszłości swoich wnuków, dzieci, rodzin, jest przeciwstawienie się złu, które reprezentuje PiS. Przeciwstawienie się z całą mocą. Spaliśmy za długo, byliśmy pogrążeni w letargu. W naszym imieniu walczyli nieliczni. Dzisiaj trzeba ich wesprzeć z całą mocą, z całą siłą, z całym zaangażowaniem, na jakie możemy się zdobyć. To czas działania!

Każdy z nas ma moralny obowiązek powiedzieć dość złu, które tolerował. Bo Kaczyński wygrywał dzięki bierności ludzi. Teraz przegra, ponieważ ludzie chcą już zmiany. Mają dość kłamstw Morawieckiego, przekrętów pisowskich notabli, sponsorowania Korei Południowej, mają dość niszczenia miast i miasteczek i powszechnego pisowskiego złodziejstwa. Mają dość afer.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polacy chcą lepszej przyszłości, większych zarobków, niskiej inflacji i dostatku. Z PiS to się nie uda. Zero tolerancji wobec PiS. Za długo pozwalaliśmy, by Polska cierpiała, za długo spaliśmy. Do dzieła! Razem przeciw PiS.

Rozgromimy psubratów jak Sobieski rozgromił Turków pod Wiedniem. Zniszczymy zło tak skutecznie, jak husaria rozganiała wrogie Polsce wojska. Siła moralna i wiara są po naszej stronie. Oni mają tylko złodziejskie instynkty i marnych zakłamanych polityków. My zwyciężymy!