Czy w Magdalence będący w doskonałych relacjach z Kiszczakiem Kaczyńskim ustalił założenie Porozumienia Centrum i Kiszczak przekazał Kaczyńskiemu zaufaną sekretarkę komunistycznych służb, pracującą z najwyższym poziomem dostępu do tajemnic państwa? Taki scenariusz wcale nie jest wykluczony. Wokół Kaczyńskiego rodzi się coraz więcej podejrzeń.
Zdjęcia z Magdalenki, na których Lech Kaczyński żartuje sobie z Kiszczakiem są poważnym materiałem dowodowym obciążającym PiS i samego Kaczyńskiego. Zdrada Polaków odbywała się już wtedy.
Reklamy
Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. |
Kaczyński z gen. Kiszczakiem w Magdalence w świetnych nastrojach. Pewnie wszystko dogadane i ustalone. pic.twitter.com/zpBS3UsRff
— Piotr Leski (@LeskiPiotr) April 15, 2023