Oni inaczej nie potrafią? Sasin zapowiada kolejne gigantyczne wydatki!

Fot. YT
Fot. YT

Polityka gospodarcza rządu PiS prowadzi Polskę prostą droga do bankructwa. I nie ma w tym cienia przesady. Każdego dnia bowiem dowiadujemy się o kolejnych, gigantycznych wydatkach, jakich zamierza dokonać rząd. Oficjalnie w naszym interesie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na przykład Jacek Sasin zapowiedział, że w ciągu dwóch lat wyda 100 mld zł. Tylko na ograniczenie podwyżek cen energii. Które z kolei wywołała polityka PiS.

– W ciągu najbliższych dwóch lat polskie państwo wyda ok. 100 mld zł na ograniczenie podwyżek cen energii, czyli gazu i prądu dla gospodarstw domowych, ale też szerzej dla instytucji wrażliwych – powiedział Sasin podczas konferencji prasowej.

Zapłacić ma oczywiście budżet państwa. A skoro ten nie ma własnych pieniędzy, to rząd jeszcze mocniej sięgnie do naszych kieszeni.