PSL z Hołownią mają szansę nawet na 20% poparcia w przyszłych wyborach. To głosy, które ugrupowanie Władysława Kosiniaka-Kamysza będzie przejmować od PiS. Dlatego musimy zrobić wszystko, aby jak najwięcej ludzi, którzy do tej pory popierało Kaczyńskiego, poznało znakomity program ludowców. A ten jest bardzo bogaty.

PSL stawia bowiem na kilka filarów nowoczesnego, silnego państwa, ale silnego bogactwem i zadowoleniem mieszkańców: to redukcja inflacji, nowe miejsca pracy, tani prąd i tanie ciepło, lepsza edukacja oraz ograniczenie barier dla firm. Ludowcy mocno stawiają też na wsparcie samorządu, jako tego organu administracji najbliżej ludzi.

Reklamy

Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak niebezpieczny jest dla niego Kosiniak-Kamysz współpracujący z Hołownią. Program ludowców jest atrakcyjny a osoby, które szanują tradycję i wiarę widzą oba te aspekty w PSL.

Ludowcy są znakomicie przygotowani do przejęcia odpowiedzialnie władzy: rolnictwo, edukacja, energia – to resorty, dla których mają gotowy lepszy program.

Poprzedni artykułNie mamy premiera, tylko wydmuszkę. Kulisy wielkiej afery w PiS
Następny artykułDworzec Warszawa Wschodnia sparaliżowany przez awarię i brak informacji