Komentując fatalną decyzję Andrzeja Dudy, o podpisaniu ustawy ws. powołania komisji ds. zbadania wpływów rosyjskich w Polsce, premier Morawiecki zaatakował… Donalda Tuska. Zupełnie tak jakby to lider opozycji był odpowiedzialny za wprowadzenie fatalnego prawa.

– Nie ma się czego bać, zachęcam do zbadania tego. Przecież tu widać wyraźnie, że jak się uderzy w stół, to jakieś nożyce się odzywają. Dlaczego się ta nasza szanowna opozycja, w szczególności pan Tusk, tak boi komisji weryfikującej wpływy rosyjskie? – mówił Morawiecki.

Reklamy

– Przecież wystarczy, gdyby powiedział, o czym rozmawiał z Putinem na molo w Sopocie, czy w samolocie. O czym rozmawiali ze sobą kilka razy w sytuacji, kiedy nie było to rejestrowane, kiedy nie było z tego żadnego sprawozdania –  dodał szef rządu PiS.

Tonący brzydko się chwyta. Nie inaczej jest w przypadku Prawa i Sprawiedliwości. W obliczu utraty władzy politycy od Kaczyńskiego zrobią wszystko, by zniszczyć demokratyczną opozycję. To od nas zależy, czy im się to uda.

Poprzedni artykułCo zamierza Kaczyński? Najwyraźniej zapatrzył się w Lenina
Następny artykułHołownia się zreflektował. Nawołuje do udziału w marszu 4 czerwca