Pisowskie trolle miały zaatakować wielki marsz przeciwko złodziejstwu PiS. Plan jednak nie wypalił, bo sieć jest dosłownie zalana przekazami z przygotowań do marszu i pisowski przekaz, który sam w sobie jest dość miałki, nie jest w stanie się przebić. To wielkie zwycięstwo opozycji przed rozpoczęciem marszu zapowiada także zwycięstwo wyborcze.

W Warszawie spodziewanych jest nawet kilkaset tysięcy uczestników wielkiego marszu przeciw PiS. Na placu na Rozdrożu już na dwie godziny przed jego rozpoczęciem zgromadziły się prawdziwe tłumy a ludzie ciągle dochodzą. Panuje radosna, wesoła atmosfera i widać, że ludzie mają nadzieję na zmiany.

PiS nie jest już w stanie narzucić własnej narracji w sieci. Płatne trolle nie sprawdziły się i przegrały już na starcie. Im już po prostu nic nie wychodzi – nie są w stanie wymyślić ani nic oryginalnego ani stłamsić potrzeby zmian w Polsce. Dzisiaj w sieci słychać więc pisowskie wycie, które jest przede wszystkim wyrazem strachu przed oderwaniem od koryta.

Reklamy

Kaczyński straci władzę szybciej, niż ktokolwiek przypuszcza – nieudana akcja pisowskich trolli potwierdza, że ta parta nie ma już zdolności skutecznego funkcjonowania.

 

Poprzedni artykułGęstnieją tłumy w Warszawie. Słychać okrzyki “Precz z Kaczorem dyktatorem”
Następny artykułFrasyniuk z krótkim przekazem do PiS: obalimy waszą władzę, ch**e