Politycy PiS próbują zrobić co się da, by Polacy nie dowiedzieli się o aferze wizowej. Za pieniądze wpływowi politycy i urzędnicy PiS wydawali polskie wizy.

Takie działanie stoi nie tylko w sprzeczności z obowiązującym prawem, ale nawet z partyjną linią PiS. Przecież partia Kaczyńskiego przekonuje Polaków, że robi wszystko, by nie wpuścić do Polski migrantów.

Reklamy

W cieniu takiej partyjnej propagandy urzędnicy robią jednak swoje. I dają wizy nawet domniemanym „filmowcom” mającym produkować kolejny film Bollywood. No cóż, kasa musi się zgadzać.

Tak na marginesie można jedynie dodać, że afera z wizami pokazuje wyraźnie, że cyrk na naszej granicy z Białorusią miał po prostu podłoże biznesowe. Łukaszenka robił to samo co PiS, a nie chciał się dzielić kasą. Więc dzielne chłopaki postawili mur i zaczęli sami wydawać wizy, kasując za to grube tysiące dolarów. I zapewne wiedzieli o nim wszyscy: ministrowie Kamiński i Wąsik, jak i sam Kaczyński.

Poprzedni artykułMUSISZ TO OBEJRZEĆ! Orędzie marszałka Tomasza Grodzkiego 20:00 w telewizji.
Następny artykułMorawiecki sabotował polskich rolników? Kołodziejczak ujawnia, jak PiS zalało polski rynek ukraińskim zbożem