Afera wizowa nabiera rozpędu. Okazuje się, że ogłoszenia o wizach za łapówki są ciągle aktywne w sieci i można je bardzo łatwo znaleźć.

Afera wizowa polega na tym, że za czasów PiS stworzono system wiz do Polski za łapówki. Każdy za 5000 dolarów mógł kupić sobie taką wizę, nawet na straganach przed ambasadą Polski. W procederze uczestniczyli skorumpowani urzędnicy i politycy, którzy wpuścili do Polski 250000 imigrantów z krajów muzułmańskich, Afryki oraz Indii. Wśród nich mieli się znaleźć także groźni terroryści.

Teraz okazuje się, że ogłoszenia o wizach są ciągle aktywne w wielu miejscach w sieci. Na poniższym ogłoszeniu widać doskonale jak wygląda takie zaproszenie. Wystarczy trochę pieniędzy i już można jechać do Polski. Wizę mógł dostać każdy – bez żadnego sprawdzenia. Po to była łapówka.

Reklamy

Szacuje się, że skorumpowani politycy i urzędnicy zarobili ponad miliard dolarów. Tymczasem zachodnie służby podejrzewają, że za całą operacją stoi Kreml, który chciał zdestabilizować sytuację w Europie i wykorzystał pazerność i podatność na manipulacje pisowskich polityków i urzędników.

Poprzedni artykułCzłowiek Ziobry w aferze wizowej. Kim jest Jakub Osajda
Następny artykułAfera wizowa pogrąża PiS. Partia Kaczyńskiego sprowadziła setki tysięcy muzułmańskich imigrantów!