PiS jest w głębokiej defensywie. Nie pomogła strategia zamilczania afery wizowej, gówno wypłynęło na wierzch – napisał jeden z internautów. Bardzo trafnie. Bo afera wizowa to nie jest jakaś tam kolejna afera, którą można przykryć bzdurami i mlaskaniem Kaczyńskiego. PiS zaatakował nie tylko Europę ale i USA. Tak, to prawdziwa twarz tej afery.

PiS, być może inspirowany lub sterowany przez Rosjan, co pokazał zresztą Tomasz Piątek, uruchomił systemowe zalewanie Europy i Azji imigrantami. Wpuszczono na nas teren nie tylko ćwierć miliona muzułmanów. Wraz z nimi wjechało kilkuset terrorystów. 

Wizy za łapówki spowodowały gwałtowny zalew Europy imigrantami a jest to działanie na korzyść Rosji, uderza za to w Unię Europejską i USA, bo tam również imigranci wyjeżdżali z polskimi wizami. Co to oznacza?

Reklamy

Atak i na Europę i na USA, który prowadzi nie kto inny a Jarosław Kaczyński. To oznacza również wielkie zagrożenie dla Polski i Polaków.

To nie jest jakaś zwykła afera. To afera, przez którą możemy ponieść największe konsekwencje jakie można sobie wyobrazić. Od odcięcia granic po wojnę domową i zamachy. U nas w Polsce, na skutek sprowadzenia ogromnej ilości obcokrajowców.

Poprzedni artykułPoważny błąd Kaczyńskiego w sprawie afery wizowej. To się zemści przy wyborach
Następny artykułMafia w Ministerstwie Finansów, teraz mafia w całym rządzie