Dziadokracja kontra normalność.

Jarosław Kaczyński na niecały miesiąc przed głosowaniem postanowił wyrzygać się na Polaków. Zaatakował też Rafała Trzaskowskiego, który zdaniem jego agentów, ma być ogłoszony kandydatem na premiera.

Do wulgarne rzygu postanowił odnieść się sam prezydent Warszawy.

Reklamy

Ostatnio pewien Pan, który z poziomu Nowogrodzkiej chciałby układać wszystkim ludziom w Polsce życie, raczył powiedzieć kilka słów o mnie. Mówił coś o “lewactwie”, o “ideologii”.

Pragnę Pana uświadomić, że prawa kobiet to NIE jest ideologia. Że stawanie w obronie słabszych, w obronie mniejszości to NIE jest ideologia. Że miłość – także taka, która jakoś rozmija się z Pana wyobrażeniem – to też NIE jest ideologia. Tak samo jak troska o środowisko, walka z kryzysem klimatycznym czy postulat rozdziału państwa od kościoła. To wszystko nie jest ideologia. To są normy nowoczesnego państwa.

Pan z Nowogrodzkiej i jego ekipa mogą tkwić w bajaniach o ideologiach. My chcemy rozmawiać o tym, co naprawdę ważne. O przyszłości. O tym jest nasze #100konkretów. O tym jest plan #KoalicjaObywatelska dla Polski. I o tym mówiłem w Lublinie. Dzięki za spotkanie!

https://x.com/trzaskowski_/status/1703362481970680174?s=20

Poprzedni artykułPiS dba o nasze bezpieczeństwo? To dlaczego sprowadza terrorystów?!
Następny artykułOpozycja demokratyczna jest bardzo silna, z łatwością pokona PiS mimo dysproporcji środków