Gwałtowny wzrost przestępczości w Polsce, będący wynikiem sprowadzenia do naszego kraju ćwierć miliona imigrantów z krajów muzułmańskich, Afryki oraz Azji to wynik afery wizowej a więc sprowadzania przez PiS imigrantów za łapówki bez sprawdzania ich. Każda kradzież, popełniona przez obcokrajowca, każdy napad, każdy gwałt, każde zabójstwo, każe próba ataku terrorystycznego obciąża Jarosława Kaczyńskiego. To on doprowadził do tej sytuacji.

– To nie jest afera finansowa. PiS biorąc łapówki za wizy sprzedał też bezpieczeństwo Polski. Naraził nas na wojnę cywilizacyjną. Ściągnął kilkaset tysięcy ludzi obcych cywilizacyjnie. Jak zachodnie kraje UE zaczną odsyłać ludzi z “wizy za łapówkę”, to będzie w Polsce piekło – uważa Jan Piński, redaktor naczelny portalu Wieści24.pl

Wtórują mu komentatorzy:

Reklamy

– On sprzedał nie tylko bezpieczeństwo Polski…nie wiemy kto i z jakimi zamiarami przywędrował do Europy i nie tylko – pisze internautka.

– Nikt nie wie ilu terrorystów jest uśpionych ilu już przybylo ile broni zdołali przez Bałkany przemycić na zachód to jest bomba atomowa rozsadzi Europę .Islam nigdy się nie będzie integrował z zachodnimi wartościami to fikcja Zbliża się 3 wojna światowa religijna niestety – dodaje inna osoba.

Polacy wyrażają też obawy o udział Kremla w całym pisowskim przedsięwzięciu łapówkarskim:

– Nie trzeba być prorokiem, żeby przewidzieć, że wizowy system łapówkowy został wykorzystany przez Rosjan. Nie trzeba być też prorokiem, aby przewidzieć, że ciąg dalszy Rosyjskich działań nastąpi. Pisiury swoją aferą narobiły problemów Polsce, UE i USA.

– Na Kremlu strzelają korki od szampana – dodaje inny komentator.

Afera wizowa to śmiertelne zagrożenie dla nas wszystkich, dla naszych wnuków i dzieci, dla Polaków którzy właśnie tracą swoje poczucie bezpieczeństwa.

Poprzedni artykułPrzemyt i Szmal. Wyjaśnienie skrótu PiS okazało się wstrząsające!
Następny artykułMocne słowa Zgorzelskiego: W sprawie afery wizowej PiS zachował się obrzydliwie!