Ludowcy ostrzegają, że sprowadzenie przez PiS setek tysięcy imigrantów z krajów muzułmańskich, z Afryki i Azji do Polski, stanowi ogromne zagrożenie dla Polaków, Polski i Europy. Bardzo ostro wypowiedział się w tej sprawie Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu.

– Rządzący w sprawie afery wizowej zachowali się w sposób obrzydliwy i nieakceptowalny. Jak donoszą media w proceder miał być zaangażowany pośrednik współpracujący z Łukaszenką, który odpowiadał za próbę destabilizacji sytuacji na polskiej granicy – powiedział Piotr Zgorzelski z PSL.

Ludowcy zapowiadają utworzenie komisji śledczej, która ma wyjaśnić wszystkie aspekty afery wizowej, w tym ogromne łapówki, w wysokości ponad miliarda dolarów, które mieli przyjąć przedstawiciele pisowskiego rządu za udzielenie wiz.

Reklamy

Trzecia Droga, czyli PSL i Polsk 2050, ostrzegają również przed utratą poczucia bezpieczeństwa przez Polaków: PiS wpuścił do Polski także kilkuset terrorystów, o czym poinformowały służby NATO.

– PiS nie zakrzyczy afery wizowej Rzeczywistość jest taka, że najpierw mówi, że nic się nie stało. Później, że to mała aferka. Nic innego nie potrafią – podsumował Zgorzelski. 

Poprzedni artykułKażda kradzież, napad i zabójstwo w Polsce obciąża Jarosława Kaczyńskiego i PiS
Następny artykułZgorzelski znokautował doradcę Dudy: “Wyroki w sprawie afery wizowej będą po 15 października”