Sprowadzenie do Polski 250000 imigrantów z krajów muzułmańskich, Azji oraz Afryki wywołało potężny kryzys w rządzie PiS i w samej formacji Kaczyńskiego. Prezes popełnił właśnie kardynalny błąd, zamiast milczeć – jak to było do tej pory – zaczął we własnych mediach opowiadać, że to wszystko kłamstwa. Za takie opowieści są już zarzuty karne, bo to mataczenie, ale nie to jest dla PiS najgorsze.

Największy błąd Kaczyńskiego polega na tym, że do wyborców tej partii dotarła wiedza o aferze. Do tej pory byli oni utrzymywani w nieświadomości, teraz PiS, ze strachu, sam ich o niej powiadomił. Wystarczy by 2-3% wyborców PiS odstraszyć od głosowania na tą partię.

Kompletnie idiotycznym posunięciem było wystawienie fatalnie wypadającej w mediach Elżbiety Witek do “orędzia”. Wypadła fatalnie i bezbarwnie, przede wszystkim nieprzekonująco, widać po jej wypowiedziach że po prostu nie wierzy w to co mówi.

Reklamy

Opozycja demokratyczna cieszy się, że ma tak głupiego przeciwnika – ludzie zaczynają zadawać pytania i mówić o tym an ulicach.

Upadek PiS coraz bliżej.

Poprzedni artykułPolicjant zatrudniony za czasów PiS okradł zatrzymywanego. Kamiński do dymisji!
Następny artykułDlaczego PiS przegra te wybory? Kaczyński zaatakował USA i Europę