Afera wizowa to największa afera rządu PiS i prawdopodobnie jedna z największych afer na świecie w ciągu ostatnich 50 lat. Kaczyński i jego ludzie wpuścili do Polski setki tysięcy imigrantów z krajów muzułmańskich, Afryki czy Indii. Wizy przyznawano za łapówki. Polacy bardzo ostro reagują na ujawnienie tego skandalu i wzywają do dymisji rządu oraz delegacji PiS.

– Już wiem skąd tyle włamań, napadów i gwałtów. Wzrost przestępczości wywołali imigranci, wszystko się zgadza w czasie – pisze internautka.

– Najgorsze w państwie Kaczyńskiego jest to, że prokuratura, służby specjalne, policja oraz publiczne media bronią przestępców. Zwykłych, ohydnych łapówkarzy. Z systemowej korupcji uczyniono tu państwowa cnotę. Takiego kraju chcecie? – napisał Pablo Morales.

Reklamy

– Czy to prawda, że policji zakazano rejestrować przestępstwa imigrantów aby nie wywoływać paniki? – pyta komentator.

Skoro wg prezesa PiS “nie ma” Afery Wizowa to: – dlaczego stanowisko i miejsce na liście PiS stracił Piotr Wawrzyk? – dlaczego służby i prokuratura podczas konferencji potwierdzili, że sprawa jest? – o czym donosili Amerykanie? – dlaczego zatrzymano tyle osób i postawiono zarzuty? – pisze retorycznie Jacek Nizinkiewicz. 

– Skąd Wawrzyk miał listy tysięcy konkretnych nazwisk w poszczególnych krajach? Z Warszawy nakazywał konsulom, komu w Bangladeszu mają dać wizę z pominięciem normalnego procesu ?

– Zaczynam się bać o bezpieczeństwo moje i moich dzieci, mając świadomość że w Polsce może przebywać tylu terrorystów i nie wiadomo co mogą wymyśleć – pisze jednak z matek. Straciłam poczucie bezpieczeństwa.

– Więzienie dla Kaczyńskiego, Morawieckiego, Kamińskiego, Wąsika, Raua to mało. Ich trzeba wydalić z tego kraju do ciężkich kamieniołomów gdzieś daleko. Niech nigdy nie wracają!

Została wykryta, bo wizy dostawali ludzie z wyrokami lub podejrzaniami o terroryzm. PiS wpuszczał takich ludzi świadomie, o czym świadczą ich naciski MSZ na firmy outsourcingowe, gdy te odmawiały wydania wiz. To afera, która pogrąży nas na scenie międzynarodowej – pisze jeden z internautów. 

– Zauważyliście jak dużo pojawiło się informacji o gwałtach od czasu jak PiS zaczął wpuszczać imigrantów?

 

Poprzedni artykułUrszula Pasławska z PSL rozwścieczyła propagandzistów z TVP. Ujawniła szczegóły afery wizowej
Następny artykułPILNE: Powstała strona AferaWizowa.info Jak ludzie Prawa i Sprawiedliwości handlują wizami?