Ujawnienie przez PiS planu obrony Polski to z jednej strony gratka dla służb obcych państw, szczególnie Rosji, z drugiej zaś żałosna próba przykrycia afery wizowej przez wywołanie kolejnego skandalu. Sprawa jest jednak poważna – wielu wojskowych mówi wprost o zdradzie Kaczyńskiego. Zdradzie Polski, zdradzie narodu.

– Oni handlują bezpieczeństwem Polski! Dla korzyści materialnych lub politycznych. Zero hamulców… – napisał Andrzej Rozenek.

– Plan samodzielnej obrony RP (za poprzedników). Każdy realnie myślący człowiek zdaje sobie sprawę że nie będziemy się bronić wzdłuż granic tylko linia frontu się przesunie a potem kontrofensywa – ale PiS z jego niezawodnym sprzętem który chce kupić a którego jeszcze nie ma i przez najbliższe lata mieć nie będzie jest innego zdania, bo zbudował zaporę która zatrzyma agresora i ogłosił wielkie zakupy, których realizacja to kwestia minimum 10ciu lat. Publikują plan obrony w sieci który już zaczyna krążyć po rosyjskich forach. Mam nadzieję że to już równia pochyła w dół dla tych skuurrwwysynów bo to co odjeebaali to zakrawa dosłownie o agenturę – która ma na celu rozpasać polskie społeczeństwo i przekazać publice ważne informacje w imię walki politycznej. Każdy patriota powinien im w tej chwili pokazać środkowy palec – napisał jeden z internautów.

Reklamy

źródło: Twitter

Poprzedni artykułKolejny zakłamany sondaż United Surveys: Czas ujawnić kto za tym stoi!
Następny artykułCzarnoskóry w małym mieście, czyli jak PiS przegrał sprawę imigracji