Afera wizowa przytłoczyła PiS i partia Kaczyńskiego szuka każdego sposobu aby jakoś przerwać festiwal porażek. Wykorzystuje do tego zgraje kundli z TVPiS. Ale nadal nic nie działa!

Ratlerki z TVPiS jeszcze myślą, że coś znaczą. Jeszcze szczekają, jeszcze sikają, jeszcze robią brzydkie śmierdzące plamy na podłodze, ale w rzeczywistości już ich nie ma. Skończyło się. Ludzie przejrzeli na oczy.

W momencie gdy okazało się, że ludzie powiązani z PiS za łapówki sprowadzili do Polski 250000 islamskich i afrykańskich imigrantów a wśród nich przestępców i terrorystów, skończyła się tolerancja na przestępstwa władzy. 

Reklamy

PiS stawia przed śmiertelnym zagrożeniem. Dla utrzymania władzy i dla pieniędzy oddał nasze bezpieczeństwo i doprowadził do tego, że możemy wylecieć ze strefy Schengen a za chwilę stanąć w obliczu mordów, gwałtów i zamachów.

Tak, do tego doprowadził Kaczyński. Marne próby ratlerków z TVPiS tego nie przykryją.  Rachonie, Kanie i inne pisowskie propagandowe odpady nie przykryją już prawdy. 

Za kilka tygodni ich już nie będzie. Odbierzemy majątki, powsadzamy przestępców do więzień. Dość tolerancji !

Poprzedni artykułRachoń poniósł porażkę, prowokacja się nie udała. Dawid pokonał Goliata
Następny artykułNa kolanach przez Macierewiczem. Dziwaczna rozmowa w TVP