Cała Polska dzisiaj wie, że w TVP pracują świnie – tak krótko i dosadnie skomentował nieudany atak propagandzisty i byłego rzecznika PiS, Michała Rachonia, na konferencji prasowej Koalicji Obywatelskiej. Rachoń poniósł sromotną porażkę i nie udało mu się przykryć afery wizowej.

O co chodzi? W PiS panuje stan zbliżony do paniki. Afera wizowa to proceder sprzedaży wiz do Polski za łapówki przez ludzi powiązanych z partią Kaczyńskiego. Mieli oni zarobić na tym procederze ponad miliard dolarów. Jednocześnie do naszego kraju wjechało ćwierć miliona imigrantów z krajów muzułmańskich oraz Azji i Afryki.

Polska, na skutek tego wywołanego przez PiS najazdu, znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Pisowscy urzędnicy byli tak pazerni, że wpuszczali nawet terrorystów i przestępców! 

Reklamy

W efekcie mamy dzisiaj do czynienia z sytuacją, gdy na terenie naszego kraju znajdują się ludzi, którzy mogą grabić, mordować, gwałcić i wywoływać ataki terrorystyczne a rząd PiS nie tylko nic z tym nie robi, ale sam ich wpuścił!

I to jest powód nieudanego ataku Rachonia na konferencję opozycji – próba przykrycia poprzez chamstwo i prymitywne zaczepki największej afery PiS w historii Polski.

Poprzedni artykułNa kolanach przez Macierewiczem. Dziwaczna rozmowa w TVP
Następny artykułPiS niebotycznie zadłużył Polskę. To niechlubny rekord tych rządów