[Counter-Box id="1"]

Napaść policjantów na posłankę Kingę Gajewską w Otwocku ma kolejne fatalne dla PiS konsekwencje. Jeden z najpopularniejszych twórców w Polsce, Audyt Obywatelki, zajął się sprawą, dzięki czemu informacja o bezprawnych a niektórzy mówią nawet bandyckich działaniach mundurowych, działających na polityczne polecenie, trafi do milionów osób i skutecznie przyczyni się do przegrania przez Kaczyńskiego wyborów.

PiS ma potężne problemy: ostatnie dni to seria katastrof. Afera wizowa, czyli sprowadzenie setek tysięcy imigrantów z krajów muzułmańskich za łapówki, napaść na posłankę Kingę Gajewską, brak programu i bezradność – to wszystko jest końcem partii Kaczyńskiego. Sprawa napaści na posłankę jest też końcem kariery a początkiem kłopotów inspektora Grzegorzewskiego, który w całej sprawie – co jest pokazane na filmie – kłamał.

Reklamy

Policja oddała opozycji jeszcze jedną wielką przysługę: przypomniała o biciu kobiet metalowymi pałami. Sztab PiS musi sobie pluć w brodę, że doszło do tej sytuacji.

Komentarze pod filmem Audytu Obywatelskiego są jednoznaczne:

Dziękuję za ten materiał. Jestem załamany tym, w jakim kraju przyszło mi żyć. Ci ludzie przynoszą wstyd mundurowi, który zakładają i instytucji, którą reprezentują.

– Policja już dawno temu stała się bezwolnym i posłusznym pionkiem w rękach partii, tak więc nie służy i nie broni obywateli, tylko służy i wykonuje polecenia partii.

– Cały ten materiał z interwencji policji wobec Pani Posłanki powinien być materiałem szkoleniowym dla pisopolicji, jak nie należy prowadzić interwencji. Jest tu jeszcze jeden ciekawy wątek a raczej dowód na to że obecni funkcjonariusze policji są na bakier z prawem bo go nie znają. Pani Poseł pokazuje elektroniczną legitymaję poselską a gościu z kupą gwiazdek na pagonach pyta się co to jest. Noż k…..a nóż w kieszeni się otwiera, ozumiem młody policjanta na stażu może nie wiedzieć o istnieniu takich dokumentów. Jednak faet który jak wnioskuję dowodzi w tym miescu policjantami nie wie, nie wie również że Posła chroni prawo. Nie wie że Posła można zatrzyma tylko w szczególnych pzypadkach. Nie wiem czy kierowała nim ignorancja, polecenia przełożonych ale wiem jedno TAKIEJ GŁUPOTY, TĘPOTY I PRÓBY MATACZENIA W RADIOWOZIE NIE WIDZIAŁEM DAWNO. Brawo policja kolejny raz pokazaliście że jesteście a szoda tego nazywać

– Idąc na wybory ,zastanówcie się poważnie na kogo oddajecie głos bo zabieramy sami sobie wolność wybierając niekompetentnych osobników aby sprawowali władzę

Poprzedni artykułOstatnia operacja Kaczyńskiego. Politycy PiS i Andrzej Duda poddają Polskę Rosji
Następny artykułMedia Orlenu usuwają zdjęcia z Edgarem K.