[Counter-Box id="1"]

Edgar K., prawa ręka wiceministra spraw zagranicznych i jedna z głównych osób odpowiedzialnych za załatwianie wiz za łapówki, złożył obszerne zeznania. Obciąża w nich prominentnych działaczy PiS. Jednak zeznania zostały utajnione, bo według naszych informatorów zawierają informacje, które mogą zatopić cały PiS z Kaczyńskim włącznie. O co chodzi?

Afera wizowa wybuchła, gdy okazało się, że ludzie PiS sprzedają wizy do Polski za łapówki muzułmanom i osobom z Afryki i Azji. Aby wjechać do naszego kraju trzeba było zapłacić 5000 dolarów, które dzielili między sobą organizatorzy tego procederu. Łącznie wystawiono 250000 wiz – tak, ćwierć miliona wiz do Europy. Wśród wpuszczonych ludzi byli przestępcy i terroryści. Wiceminister PiS zakazał bowiem sprawdzania osób, którym dawano owe wizy. 

Reklamy

PiS ukrywał tą sprawę przed Polakami, jednak nagły napływ imigrantów wzbudził czujność zachodnich służb specjalnych, które alarmowały, że coś jest nie tak.

Jedną z osób, która miała załatwiać wizy za łapówki, był Edgar K. blisko współpracujący z PiS m.in. z MSZ i MEN. Został on co prawda aresztowany ale bardzo szybko wpuszczono go za kaucją. Jego zeznania mają zawierać materiały obciążające kluczowych polityków PiS, dlatego zostało utajnione.

Władza okłamuje Polaków i ukrywa przed nami prawdę. Ukrywa zeznania a zdjęcia i artykuły od Edgarze K. są usuwane z internetu.

Poprzedni artykułGwałtownie rośnie ilość kradzieży i napadów a policja to ukrywa. To pokłosie afery wizowej PiS
Następny artykułOchrona Morawieckiego do protestującego: “Leż ty k*rwo je*ana”. MAMY FILM!