[Counter-Box id="1"]

Policja nie chce przyjmować zgłoszeń o kradzieżach a w statystykach przestaje się podawać narodowość sprawców. Wszystko po to, aby ukryć skutki sprowadzenia do Polski 250000 imigrantów z krajów muzułmańskich, Afryki oraz Azji. Doszliśmy do momentu, w którym społeczeństwo zaczyna się coraz bardziej bać, bo przestępczość gwałtownie rośnie, policja jest bezradna, bo zajmuje się biciem posłów opozycji i uczestniczeniem w propagandzie PiS a przepisy uniemożliwiają skuteczną obronę przed przestępcami.

Polska staje się krajem coraz mniej bezpiecznym. PiS, który wpuścił do Polski ćwierć miliona imigrantów z krajów muzułmańskich, Afryki i Azji, doprowadził do gwałtownego wzrostu przestępczości. Politycy PiS starają się to ukrywać, ale każdy z nas dzisiaj może paść ofiarą przestępstwa. Rośnie ilość napadów, gwałtów, kradzieży.

Reklamy

Skąd to wszystko się bierze? Ze sprowadzenia ogromnej ilości ludzi bez sprawdzenia. Pisowski program wiza za łapówkę otworzył bramy granic Polski na przestępców. Ci ludzie nie zajmują się pracą. Kradną, napadają, gwałcą.

PiS nie chce, aby informacje o tym trafiły do opinii publicznej. I ukrywa przed nami prawdziwe statystyki. Każdy kto próbował zgłosić jakieś przestępstwo czy kradzież wie, jak niechętna do przyjmowania zgłoszeń jest policja. Mundurowi często próbują zniechęcić do takich zgłoszeń. W statystykach nie ujmuje się narodowości sprawcy…

Jesteśmy okłamywani!

Poprzedni artykułAfera wizowa: PiS wpuścił przestępców i terrorystów do Polski!
Następny artykułUJAWNIAMY: Dlaczego PiS utajnia zeznania Edgara K. w sprawie afery łapówkowej?