[Counter-Box id="1"]

PiS miota się na lewo i prawo, szukając sposobu zatrzymania spadków sondaży. Jednym z ostatnich pomysłów Brudzińskiego i Jakiego było wykorzystanie filmu Agnieszki Holland jako sposobu na odwrócenie uwagi Polaków od drożyzny, inflacji i sprowadzenia przez ludzi Kaczyńskiego 250000 imigrantów z krajów muzułmańskich i Afryki za łapówki do Polski czyli afery wizowej. Nie udało się.

Polacy są wściekli z powodu drożyzny. Codziennie w sklepach zostawiają ogromne pieniądze a w portfelach pustki. Nic dziwnego, że jest to temat bardzo niewygodny dla władzy. Drożyzna, wywołana drukowaniem pustych pieniędzy, wywołuje wściekłość Polaków.

Reklamy

Największym problemem Kaczyńskiego jest dzisiaj afera wizowa. Ćwierć miliona imigrantów, których wpuszczono do Polski, to wielki problem i zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego kraju. Ale o tym PiS nie chce mówić, ucieka i miota się.

A sondaże spadają. Próby odwrócenia uwagi społeczeństwa od sprawy imigrantów, których PiS wpuścił w nasze granice nie udały się. Drożyzna szaleje, inflacja znowu rośnie. PiS upada.

Poprzedni artykułOto skutki rządów Czarnka: lekcje zaczynają się od 6:30
Następny artykułAfera wizowa: PiS wpuścił przestępców i terrorystów do Polski!