[Counter-Box id="1"]

Dwóch aktywistów klimatycznych, którzy chcieli zaprotestować na wiecu kłamcy Morawieckiego zostało brutalnie poturbowanych przez SOP. Ochroniarz Morawieckiego wrzeszczał do jednego z zatrzymanych “Leż k*rwo je*ana”. Wszystko zostało nagrane.

Pokojowe protesty gdy przemawia kłamca Morawiecki? Nic z tego – ochroniarze z SOP wykazali się brutalnością i naruszając prawo dokonali zatrzymania ze szczególnym okrucieństwem. Na filmie widać jak kilku ochroniarzy znęca się nad powalonym na ziemię mężczyzną. W pewnym momencie słychać “Leż k*rwo jeba*a”. Wulgaryzmy powtarzają się.

Reklamy

Jak widać przegrana PiS, którą widać coraz bardziej budzi nerwy nie tylko u zakłamanych polityków PiS ale też ochrony. Warto by sprawdzić, czy ci ludzie nie byli pod wpływem środków odurzających, ich zachowanie jest bowiem bardzo odległe od profesjonalizmu jakim powinny cechować się służby.

Powodem niniejszej interwencji bylo zaprezentowanie przed oczami Morawieckiego przez aktywistów baneru z napisem: ,,Ocieplenie to twoja robota”.

Poprzedni artykułUJAWNIAMY: Dlaczego PiS utajnia zeznania Edgara K. w sprawie afery łapówkowej?
Następny artykułTchórz Kaczyński: uciekał przed pytaniami dziennikarki. MAMY FILM