[Counter-Box id="1"]

Weź drugą pracę, wyprowadź się z miasta – tak wiceminister z PiS radzi Polakom przerażonym drożyzną i brakiem możliwości wynajmu i zakupu mieszkania. Tak swoją arogancję pokazuje pisowski polityk, który został zapytany o wysokie ceny w programie Patryka Michalskiego.

To nieprawdopodobne. Pisowski polityk, Piotr Uściński, wiceminister w rządzie Morawieckiego, radzi Polakom aby pracowali jeszcze więcej a jak nie stać ich na mieszkania to mają… wyprowadzić się na wieś. Te słowa padły w programie telewizyjnym i są odzwierciedleniem tego, co i jak PiS myśli o Polakach : pogarda tych ludzi przeraża.

Reklamy

Pracuj więcej a jak cię nie stać na mieszkanie to wyjeżdżaj z miasta – po tym jak ci skompromitowani politycy PiS doprowadzili do największej drożyzny w historii Polski takie rady powodują tylko jedną reakcję: Kaczyński i jego banda musi zniknąć z życia politycznego.

15 października głosujemy przeciwko PiS, drożyźnie i inflacji. Przeciwko sprowadzaniu imigrantów przez ludzi Kaczyńskiego. Przeciwko arogancji władzy, którą pokazał Uściński. OBRZYDLIWI LUDZIE.

Poprzedni artykułTchórz Kaczyński: uciekał przed pytaniami dziennikarki. MAMY FILM
Następny artykułCzarnek wprowadzi obowiązkowe msze w szkołach? To już się dzieje!