[Counter-Box id="1"]

Najwyraźniej w sztabie Prawa i Sprawiedliwości nie mają już pojęcia, czym „zagadywać” informacje o kolejnych aferach partii rządzącej. Zapewne dlatego ktoś wpadł na „genialny” pomysł, by zacząć przypisywać je Donaldowi Tuskowi.

Reklamy

Skandalem, który szczególnie pogrążył partię Kaczyńskiego jest afera wizowa. Jak się okazało, za łapówki urzędnicy rządu PiS wystawiali polskie wizy. W ten sposób do Polski i do Unii Europejskiej w nielegalny sposób wjechało od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy (sic!) obcokrajowców.

Ponieważ tematu nie da się zbagatelizować (wyjaśnień wymagają się rządy państw europejskich), uznano, że winę trzeba zrzucić na Tuska. Tak jakby to nie PiS rządził w Polsce od 2015 r.

– W sprawie nielegalnej imigracji Donald Tusk kłamie na każdym kroku. To posłowie Platformy Obywatelskiej głosowali za paktem migracyjnym, chcieli do Polski ściągnąć każdego z Afryki bez sprawdzania, bez weryfikacji. To oni chcieli ściągnąć niebezpiecznych ludzi do Polski – przekonuje dziś Mateusz Morawiecki. – Tylko PiS może powstrzymać Tuska – dodał premier w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Sęk w tym, że PiS już nie może „powstrzymać Tuska”. Stoją za nim setki tysięcy Polaków, którzy mają już serdecznie dosyć tej skorumpowanej władzy.

Poprzedni artykułAle odlot! Co powie teraz?!
Następny artykułA to dobre! Kaczyński chce walczyć z komunistami!