[Counter-Box id="1"]

Jeśli PiS uzyska w zbliżających się wyborach przewagę, to nie będzie już żadnej bariery, która chroniłaby nas i nasze rodziny przed zalaniem uchodźcami z krajów muzułmańskich. Europa będzie musiała zawiesić funkcjonowanie strefy Schengen na naszych granicach i zostaniemy odcięci od świata. Zaleją nas imigranci a swoje łapy po Polskę wyciągnie Rosja. Taki może być zresztą plan Putina.

Afera wizowa, czyli sprowadzenie w ciągu ostatnich dwóch lat przez ludzi powiązanych z PiS ponad 250000 imigrantów, w tym przestępców i terrorystów, to największe zagrożenie dla egzystencji każdego z nas, naszych wnuków, dzieci, rodziców i dziadków. Jesteśmy skazani na zagładę przez pazerność łapówkarzy i złodziei powiązanych z władzą. To nie są żarty!

Reklamy

Każdy w Polsce powinien uświadomić sobie jakie będą konsekwencje tej afery: odcięcie granic Polski od Europy i wprowadzenie wiz do większości krajów! 

Zrozumcie państwo, że te wybory już nie są o rządy PiS – one są o naszą przyszłość. O to, czy nasze żony i córki nie będą gwałcone przez obcych. O to, czy wojska Rosji nie nadają krajów bałtyckich a potem Polski. O to, czy Polska nie będzie wciągnięta w konflikt zbrojnych ,którego wygrać nie może.

PiS to partia prorosyjska o czym świadczą ożywione kontakty Morawieckiego i Kaczyńskiego z prorosyjskimi politykami takimi jak Orbaban, Salvini oraz Le Pen. To nie są żarty – to są kontakty z ludźmi Putina! Oficjalne, oni robili sobie z nimi zdjęcia. 

Kaczyński ma w swoim życiorysie spotkania z rosyjskim szpiegiem – pił z nim wódkę. Spotkania te odbywały się przez ponad rok! Kto jest w stanie zagwarantować, że Rosjanie nie kontrolują prezesa PiS? Przecież znane są jego słabości!

POLSKA JEST W ŚMIERTELNYM ZAGROŻENIU I GROZI NAM TRAGEDIA PORÓWNYWALNA Z II WOJNĄ ŚWIATOWĄ. LUDZIE, OBUDŹCIE SIĘ! 

 

Poprzedni artykułPodatek od fotowoltaiki już od 2024 roku. PiS nie ma pieniędzy
Następny artykułWładza, która musi straszyć społeczeństwo, nie ma nic do zaproponowania na kolejne lata