[Counter-Box id="1"]

Mamy niedzielę a wraz z nią przychodzi czas podsumowań. W PiS się nic nie udało. Kompletnie! Żaden plan nie zadziałał, żadne strategiczne posunięcia się nie udały, nie ma żadnego, nawet najmniejszego sukcesu. Porażka goni porażkę.

Tydzień zaczął się od dalszego śledztwa opozycji w sprawie afery wizowej. Dowiedzieliśmy się, że PiS sprowadził do Polski 250000 imigrantów z krajów muzułmańskich, Afryki i Azji. Wpuścił terrorystów i przestępców, bo wiz za łapówki nikt nie sprawdzał. Pozostają pytania o to, co się stało z tym ponad miliardem dolarów za łapówki.

Reklamy

Policja, prokuratura i Zbigniew Ziobro skompromitowali się w sprawie zabójstwa rodziny z małym dzieckiem na austoradzie A1. Pędzący ponad 250 km/h morderca w BMW rozjechał ich samochód a potem zniknął z Polski. Miał czas na wszystko, bo jego rodzina pracuje w policji a jego ojciec ma mnóstwo pieniędzy. Kierowca – morderca od wielu dni jest poza granicami Polski w kraju, gdzie nie ma ekstradycji do naszego kraju a prokuratura dopiero teraz wysyła list gończy. Paraliż pieniędzmi?

To jednak nie koniec. Na stacjach Orlenu zabrakło paliwa. Sztuczne zaniżanie cen okazało się potężnym problemem dla monopolu i Obajtek ma wylecieć,  na co naciska nie tylko opinia publiczna, oburzona oszukiwaniem Polaków, ale też Morawiecki. To kolejna porażka PiS.

Gdyby to był koniec… Tych wpadek, porażek i wtop jest o wiele więcej… Kampania wyborcza PiS utknęła i idzie jak po grudzie. Porażka za porażką. Ta partia nie jest w stanie rządzić nawet sobą a co dopiero dumnym europejskim państwem.

I dlatego PiS przegra te wybory.

Poprzedni artykułSetki tysięcy ludzi jadą już na Marsz Miliona Serc w Warszawie
Następny artykułMocne słowa Kosiniaka-Kamysza: Musimy wygrać z oszustwem i nienawiścią!