– Z przykrością stwierdzam, że media okazały się najsłabszym moralnie środowiskiem. Wiem, że każde uogólnienie jest krzywdzące, wiec od razu dodam, że są dziennikarze i redakcje, które szły wyprostowane. Niemniej jednak poziom spisienia mediów przeraża – słusznie zauważyła jedna z internautek.
– Gazety – PiS sobie kupił – reklamami albo przejęciem i ulokowaniem”odpowiednich”redaktorów naczelnych. Telewizje – państwową zamienił w ściek propagandowy, Polsat -ułaskawił „kontraktami” z Solorzem przez co stali się przychylnie patrzący. TVN chcieli zniszczyć nie mając dojścia – to głos jednego z komentatorów.
Dzisiaj media wymagają wielkiego oczyszczenia. Nie tylko z tych propagandzistów i kolaborantów, o których już wiemy. Najważniejsze jest oczyszczenie mediów ze zdrajców, którzy kolaborowali po cichu!
Z przykrością stwierdzam, że media okazały się najsłabszym moralnie środowiskiem.
Wiem, że każde uogólnienie jest krzywdzące, wiec od razu dodam, że są dziennikarze i redakcje, które szły wyprostowane.
Niemniej jednak poziom spisienia mediów przeraża.— ania dalidec 🇪🇺🌻 (@dali_ania) November 6, 2023










