[Counter-Box id="1"]

Stary polityczny wyga, Leszek Miller przestrzega przed Prawem i Sprawiedliwością. Mimo że partia Kaczyńskiego poniosła sromotną klęskę w wyborach, to pozostaje na tyle silna by móc szkodzić. – A PiS dopiero teraz pokaże, co to znaczy opozycja totalna. Donald Tusk będzie miał bardzo trudne życie – ostrzega Miller.

Reklamy

Na dodatek w Pałacu Prezydenckim nadal urzęduje Andrzej Duda. Który pozostaje wiernym wykonawcą poleceń płynących z Nowogrodzkiej.– Współpracy nie będzie dlatego, że cele, które stawia sobie nowa większość parlamentarna, a cele które stawia sobie prezydent Andrzej Duda są zasadniczo rozbieżne – powiedział były premier.

– Najgorsze są złudzenia, lepsza jest gorzka prawda. Bieguny są jasno określone i nawet jeżeli od czasu do czasu zdarzy się jakaś kooperacja miedzy prezydentem a nowym rządem, to na co dzień jej po prostu nie będzie – mówił dalej Miller w Polsat News.

Demokratyczna opozycja wygrała wybory i już wkrótce przejmie władzę. Ale nie można zapomnieć o tym, że PiS jest na tyle silne, by zauważalnie szkodzić nam wszystkim.

Poprzedni artykułPrzygnębienie w PiS. Już do nich dotarło co się dzieje
Następny artykułWiem, ale nie powiem. Czyli Morawiecki o tym, z kim tworzy rząd