[Counter-Box id="1"]

Andrzej Gajcy znowu opisuje na łamach Onetu pisowski spin, tym razem dotyczący rzekomo nowego rządu, tworzonego przez Morawieckiego. Powstaje zasadnicze pytanie: po co. Czy jest to realizacja jakichś zobowiązań Gajcego czy może samego Onetu?

Na głównej stronie Onetu jako jedną z najważniejszych wiadomości podaje się informacje o rzekomym nowym składzie rządu Morawieckiego. Jest to artykuł kompletne zbędny. Rząd ten to wydmuszka, która nie ma poparcia a tworzony jest wyłącznie po to, aby wyciągnąć jeszcze trochę pieniędzy – naszych własnych pieniędzy, pochodzących z podatków. Utrwalacze władzy PiS w postaci Dudy i Morawieckiego bawią się za nasze pieniądze a Gajcy to opisuje.

Reklamy

Nie ma żadnego sensu publikacja tego typu materiałów. Gajcy wielokrotnie publikował pisowskie spiny a redakcja Onetu na to pozwala. W imię czego? Czy są to zobowiązania osobiste? Czy są to zobowiązania redakcji?

Informacja o nowym rządzie Morawieckiego ma zerowe znaczenie. Jedyne co się należy czytelnikom to wyliczenie kosztów tego sprzeciwiania się woli wyborców. Gajcy jednak o tym nie pisze. Zamiast tego zdaje się cytować wprost zdania jakby przesłane z Nowogrodzkiej.

Naprawdę czas z tym skończyć. Nas, jako Polaków, to kompletnie nie interesuje. Miarą upadku Gajcego i Onetu jest zdjęcie konferencji prasowej Morawieckiego, na której pojawiło się ledwie kilka osób – naprawdę nikogo to nie obchodzi, co on wymyśla.

Na koniec warto przypomnieć, że hejter a potem wiceminister Kaleta chwalił w 2017 roku działalność Gajcego:

Poprzedni artykułKucharka Kaczyńskiego na wylocie. Prof. Chmaj: „Prezes Przyłębska” to określenie mocno na wyrost
Następny artykułPrzestańcie poważnie traktować Dudę. On gra jak mu każą a jego “decyzje” kosztują nas miliardy