[Counter-Box id="1"]

Coraz wyraźniej widać, że w PiS nikt nie ma pomysłu na przyszłość partii. Autokratyczne metody rządzenia Kaczyńskiego i osiem lat sprawowania rządów spowodowały, że Zjednoczona Prawica jest całkowicie wyjałowiona intelektualnie.

Reklamy

– Jest w tym na pewno trochę kurczaka, który biega po podwórku po odcięciu głowy a trochę strategii. Pytanie, jakie tam są proporcje. Na pewno Jarosław Kaczyński i cały PiS są jeszcze w szoku po porażce wyborczej. Oni się tego nie spodziewali, nie przestawili się jeszcze mentalnie do roli partii opozycyjnej – zauważa Wojciech Szacki z „Polityki Insight”.

Ten brak pomysłu widać szczególnie w tezach, jakie przedstawia Mateusz Morawiecki. A które mają być programem jego „rządu”.

– Mateusz Morawiecki bierze sobie różne elementy programowe proponowane w kampanii przez partie opozycyjne i lepi z tego jakiegoś potwora – stwierdził dziennikarz.

No cóż jakoś wytrzymamy jeszcze tych dwadzieścia parę dni cholowego tańca PiS. Zapamiętajmy tylko, kto nam to zafundował. Wbrew wynikowi wyborów powierzając utworzenia rządu Mateuszowi Morawieckiemu.

Poprzedni artykułNo coś takiego! Polityk PiS krytykuje… PiS
Następny artykułPolacy lubią Niemców, nienawidzą Rosjan. Kaczyński zawiódł Putina [SONDAŻ]