[Counter-Box id="1"]

– Pieniądze Polaków zostały zdefraudowane przez różnych działaczy, pośredników powiązanych z władzą, posłów, ministrów. Kradzież pieniędzy publicznych odbywała się w sposób bardzo prymitywny, prymitywny, albo średnio prymitywny – ujawnia Roman Giertych. 

– Brano pieniądze do kieszeni w gotówce, kupowano jakieś mieszkania na członków rodziny, wyprowadzano pieniądze za granicę, robiono deale z członkami rodziny lub znajomymi. Każdy sposób korupcji był dla nich dobry. To wszystko odbywało się pod patronatem PiS-u, który w ten sposób wiązał tych ludzi ze sobą, w każdej chwili mogąc ich oskarżyć o tę korupcję.

Reklamy

– CBA śledziło te sprawy, ale nikogo ze swoich nie oskarżało. Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro zbudowali strukturę zła, grupę przestępczą, która okradała nasze społeczeństwoTak to wygląda po pierwszych dniach analizy. Te pieniądze będą teraz wykorzystywane między innymi do działań medialnych Tam gdzie zachowania dziennikarzy chroniących układ PiS miały podłoże finansowe, także będą musiały być ujawnione.

 

Poprzedni artykułDekompozycja mitu PiS. Partia Kaczyńskiego rozpada się przez kłamstwa prezesa
Następny artykułDla Kaczyńskiego nie ma miejsca na Wawelu. Gdzie zostanie przeniesiony?