[Counter-Box id="1"]

Jeden z najważniejszych celów, jaki powinien przyświecać nowemu rządowi oprócz zadań w dziedzinie gospodarki, edukacji czy obronności, to kwestia połączenia Polski. Trzeba pilnie uruchomić akcje edukacyjną skierowaną do Polaków pozostających pod wpływem propagandy PiS.

Akcja edukacyjna, której celem jest połączenie Polski, zbudowanie na nowo jednego społeczeństwa, musi odejmować demitologizację, czyli zniszczenie pisowskich mitów dotyczących m.in. Smoleńska. I na przykładzie kłamstwa smoleńskiego warto rozważyć kolejne kroki: należy więc natychmiast uświadomić Polaków, że zostalki przez PiS oszukani, że nie było żadnego zamachu a wypadek, że winnym rozbicia Tupolewa jest m.in. Jarosław Kaczyńskiego.

Reklamy

Ta sprawa powinna także posłużyć odebraniu znaczenia miesięcznicom i wszelkim innym pisowskim tańcom na trumnach. Czysta prawda jest najlepszą odtrutką na to, co wyprawiali różnego rodzaju Macierewicze przez ostatnie osiem lat.

Demitologizacja pisowskich kłamstw jest niezbędna, aby zbudować jedno społeczeństwo o różnych pooglądać, ale odporne na kłamstwa, manipulacje i oszustwa – uważają ludowcy.

Poprzedni artykułPiS stosuje rosyjskie metody: chamstwo, brak zasad, zastraszanie. To nie przypadek
Następny artykułEdukacja wymaga zmian. Koniec ciężkich tornistrów, podwyżki dla nauczycieli