[Counter-Box id="1"]

Ujawnianie tajnych materiałów CBA propagandzistom PiS oraz bezpośrednią współpracę CBA z tymi propagandzistami, w tym ustawianie narracji, wykorzystywanie umiejętności psychologicznych i manipulacyjnych CBA w celu walki z opozycją zarzuca były agent CBA swoim szefom. Wiele lat więzienia grozi Mariuszowi Kamińskiemu, Maciejowi Wąsikowi i Ernestowi Bejdzie.

Agent CBA o pseudonimie Tomek ujawnił szokujące elementy operacji prowadzonej przez polityków PiS oraz szefostwo tej służby przeciwko opozycji. Używając ściśle tajnej wiedzy prowadzono akcje niszczące polityków opozycji, dziennikarzy, adwokatów. Używano szantażu, manipulacji oraz pomówień.

Reklamy

Agent CBA złożył w ostatni piątek obszerne zeznania przed prokuratorem. Jeśli jego oskarżenia się potwierdzą, Maciej Wąsik, Mariusz Kamiński i Ernest Bejda oraz inne osoby zamieszane w ten proceder pójdą siedzieć na wiele lat. Afera ta jest gwoździem do trumny policji politycznej PiS.

Mówimy o najpoważniejszych przestępstwach przeciwko swojemu narodowi, które popełnili ludzie Kaczyńskiego. Sam Kaczyński miał wiedzieć o tych akcjach i może iść siedzieć za sprawstwo kierownicze.

Sprawa może być przedmiotem działania komisji śledczej w parlamencie i być jutro omawiana na posiedzeniu Sejmu – dowiadujemy się z okolic parlamentu.

Sprawę ujawniła Gazeta Wyborcza.

Poprzedni artykułMocna krytyka Dudy. „To prezydent PiS”
Następny artykułJerzy Dziewiulski komentuję aferę w sercu CBA: czas rozwiązać polityczną policję Kaczyńkiego