[Counter-Box id="1"]

Każdy następny dzień uświadamia nam jaką szkodę dla społeczeństwa wyrządziła i nadal wyrządza polityka mieszkaniowa PiS. Bezpieczny kredyt 2% zadziałał jak granat wrzucony do sklepu z porcelaną. Aktualnie mamy dalsze wzrosty cen z już absurdalnych poziomów wypychające jednych z rynku a zmuszające innych do kupowania w panice przed byciem wypchniętym. – zauważa słusznie jeden z internautów.

PiS będąc partią ludu wzbogacił dziesiątki tysięcy inwestorów nieruchomościowych, deweloperów i flipperów. Przekierował miliardy złotych, które mogły finansować rozwój innowacji i wzrost gospodarczy w Polce na dolanie paliwa do narodowego marzenia o byciu rentierem – dodaje internauta.

Reklamy

Jednocześnie miliony młodych osób straciły szansę na zakup mieszkania przez najbliższe lata. Niezależnie od tego czy ktoś na tym skorzystał trzeba jasno powiedzieć, że jest to dramat społeczny finansowany przez nas wszystkich. Ciężko nad tym przejść do porządku dziennego – podsumowuje.

Poprzedni artykułZiobro zamieszany w aferę CBA. Spotykał się z nim agent, który opowiadał o sprawach przeciwników politycznych
Następny artykułPaweł Wojtunik wzywa aby chronić agenta Tomka