[Counter-Box id="1"]

Kasta PiS.

W Warszawie w alei Szucha doszło do kolizji dwóch aut. Jeden z kierowców zasłonił się immunitetem i odmówił badania na zawartość alkoholu w organizmie.

Reklamy

Jak ujawnił TVN 24, kierowcą był jeden z sędziów Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej.

– Zderzyły się dwa mercedesy. Nie było osób poszkodowanych. Jeden z kierowców był trzeźwy, natomiast drugi odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, zasłaniając się immunitetem – potwierdził Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

– Przed wejściem do budynku TK pracowały dwie załogi policyjnego Wydziału Ruchu Drogowego. Policjanci sporządzali dokumentację. Na miejsce kolizji wezwany został zespół ratownictwa medycznego, który badał jednego z kierowców. Nie były to jednak na tyle poważne obrażenia, żeby przewieźć pacjenta do szpitala – relacjonował wypadek reporter TVN 24 Artur Węgrzynowicz.

Według ustaleń reportera policjant, który wszedł do środka siedziby TK, najprawdopodobniej dostarczył dokumenty, aby uzyskać podpis z opisu uszkodzeń pojazdów.

– Możliwe, że jednocześnie dostarczał protokół potwierdzający badanie trzeźwości, a w tym przypadku odmowę takiego badania – wyjaśnił reporter.

Poprzedni artykułBianka Mikołajewska dopadła Ziobrę! Gigantyczne pieniądze dla Rydzyka i egzorcysty od salcesonu
Następny artykułPierwszy świadek koronny! Były agent CBA pogrążył Kamińskiego i media PiS