[Counter-Box id="1"]

Mam swój honor i odejdę ze stanowiska jak PiS przegra wybory, sam zrezygnuje – zapowiadał Daniel Obajtek. Prezes Orlenu nie ma jednak zamiaru dotrzymać obietnicy. Za dużo kasy dostanie co miesiąc, ma poukładane za dobre interesy, żeby tak szybko rezygnować. Będzie trwał do końca, może nawet zabarykaduje się w swoim gabinecie. A jego czas dobiega końca.

Honor? Nie ma. Odpoiedzialność za słowa? Nie dla niego. Daniel Obajtek, chociaż obiecał Polakom, że odejdzie po przegranych przez PiS wyborach, trwa. Trwa, mimo że jest jednym z głównych odpowiedzialnych za klęskę PiS – w końcu to on zmotywował setki tysięcy kierowców, wściekłych za brak paliwa, by pójść do wyborów. Wszyscy ci kierowcy zagłosowali przeciw PiS. Wybrali Trzecią Drogę, Koalicję Obywatelską, niekiedy Lewicę. Na PiS nie zagłosowali.

Reklamy

Obajtek to doskonale wie, ale pecunia non olet. Jeszcze tydzień, jeszcze dzień… tkwi na stanowisku. Pieniądze mu cudownie pachną. Niedługo upadnie na samo dno. Koalicja demokratyczna ma już sygnały od sygnalistów. Wszyscy wiedzą, że będą afery.

Idziemy po ciebie, człowieku bez honoru.

Poprzedni artykułKiedy ruszą komisje śledcze? Możliwe, że już dzisiaj
Następny artykułIzera – chora wyobraźnia Morawieckiego i wielki przewał