Wyrok został wykonany. Prawo działa

Nie milkną pozytywne echa wczorajszej akcji policji. Funkcjonariusze zatrzymali byłych ministrów w rządzie PiS: Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, którzy próbowali się ukrywać w Pałacu Namiestnikowskim.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Kaczyński wyśmiewał się z PO, że jej rządy cechował „im posybilizm”. Tymczasem rząd pokazał posybilizm. Wyrok sądu został wykonany, prawo działa – zauważył Aleksander Kwaśniewski na łamach portali Oko.press.

– Nie po to PiS przez osiem lat omijał konstytucję i tworzył instytucje, które miały utrwalać jego władzę, żeby ze spokojem przyjąć utratę tej władzy. Mamy właśnie taki etap, politycznie trudny, trudny również prawnie – dodał były prezydent.

Prawda jest taka, że wszystkie gromkie oświadczenia o „łamaniu prawa”, jakimi raczy nas PiS i jego zwolennicy, nie są zgodne z… prawdą właśnie.