Kaczyński broni przestępców, złodziei i oszustów. To jego koniec

Jak mafia! Jarosław Kaczyński stał się szefem przestępców, bandytów oraz oszustów. Partia, która rządziła osiem ostatnich lat nie tylko okradła Polaków na ogromne kwoty, ale też popełniła szereg przestępstw, aby utrzymać się u władzy.

Codziennie dowiadujemy się jak politycy PiS okradali Polaków. Miliony złotych, które trafiały do ich kieszeni za fikcyjne stanowiska pokazują, iż nie mieli zamiaru zajmować się sprawami ważnymi dla Polaków a jedynie wysysali pieniądze z budżetu. Tak robią złodzieje, najgorszy rodzaj, pod płaszczykiem szczytnych haseł o Polsce.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Żeby utrzymać władzę łamali prawo i popełniali przestępstwa: niszczyli też ludziom życie. Cała ta organizacja coraz bardziej przypomina mafię i prawdopodobnie spełnia definicję mafii. A miejsce mafii jest w więzieniu. Czemu niszczyli nasz kraj? Najprawdopodobniej realizowali rosyjski scenariusz. Chcieli wyciągnąć Polskę z Unii Europejskiej a przy tym nakraść się do oporu.

Kaczyński fatalnie kończy.