Stanisław Żaryn podszywa się pod państowego urzędnika? To przęstepstwo!

Na profilu Stanisława Żaryna, który służy mu do propagandy w internecie, znajduje się grafika która sugeruje że jest on sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera i zastępcą ministra koordynatora służb specjalnych. Podszywanie się pod urzędników państwowych jest przestępstwem.

Stanisław Żaryn nie pogodził się najwyraźniej z utratą władzy. Na swoim profilu w internecie, za pomocą którego rozsiewa pisowską propagandę i kłamstwa na temat przestępców, Mariusza Wąsika i Mariusza Kamińskiego, znalazła się grafika która zdaje się sugerować że pełni on jakieś państwowe funkcje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Podszywanie się pod kogoś jest traktowane w polskim kodeksie karnym jako przęstepstwo. Żaryn nie pełni żadnych funkcji państwowych. Jest jedynie doradcą prawdopdoobnie najgorszego prezydenta w historii Polski, Dudy.

Najwyraźniej byłym rzecznikiem przestępców Wąsika i Kamińskiego powinien zająć się prokurator. Odświeży mu pamięć i przypomni kilka przepisów kodeksu karnego, których Żaryn może nie znać.